QXL.dkSøg20 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(20)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 20/5/2019 10:56 0
1500,- DKK
aluminia morgenfrue spisestel 66 dele ALUMINIA - MORGENFRUE - SPISESTEL 66 DELE 21/5/2019 12:08
700,- DKK
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 21/5/2019 14:26 0
950,- DKK
aluminia jule platte 1905 Aluminia jule platte 1905 21/5/2019 14:38 0
300,- DKK
aluminia ALUMINIA 21/5/2019 16:30 0
50,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 21/5/2019 20:32 0
40,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 22/5/2019 13:54 0
300,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 22/5/2019 14:00 0
400,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 22/5/2019 14:04 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 22/5/2019 14:04 0
300,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 22/5/2019 14:22 0
800,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 22/5/2019 17:16 0
400,- DKK
aflangt groent fad af maerket corinna fra aluminia Aflangt grønt fad af mærket Corinna fra Aluminia 22/5/2019 21:42
50,- DKK
kartoffelskaal groen af maerket corinna fra aluminia Kartoffelskål, grøn, af mærket Corinna fra Aluminia Sendes ikke 22/5/2019 21:50
95,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae10 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ10) 23/5/2019 21:38 0
230,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 25/5/2019 13:40
1780,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 29/5/2019 17:10 0
40,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 29/5/2019 23:03 0
75,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 31/5/2019 09:36
90,- DKK
boernehjaelpsdag 1911 pige paa stork aluminia Børnehjælpsdag 1911. Pige på Stork. Aluminia. 2/6/2019 21:35 0
150,- DKK

Viser: 1-20  af  20  linjer

1 |
Opdateret: 20/5/2019 05:37.