QXL.dkSøg10772 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
juleark fra odder utakket 1971 ufoldet JULEARK FRA ODDER UTAKKET 1971 UFOLDET 26/6/2017 16:21 0
35,- DKK
juleark fra odder 1977 ufoldet JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET 26/6/2017 16:26 0
22,- DKK
juleark fra odder 1977 ufoldet utakket JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET UTAKKET 26/6/2017 16:28 0
30,- DKK
bundter over 150 forskaelig danske bundter BUNDTER OVER 150 FORSKÆLIG DANSKE BUNDTER 26/6/2017 20:01 0
200,- DKK
bl lot med en del stjaernestemplet maerker BL. LOT MED EN DEL STJÆRNESTEMPLET MÆRKER 26/6/2017 21:25 1
55,- DKK
bl lot 8 oere roed i flere typer BL. LOT 8 ØRE RØD I FLERE TYPER 26/6/2017 21:38 0
50,- DKK
lot to farvet LOT. TO FARVET 26/6/2017 21:42 0
125,- DKK
stjaernestemplet parstykke lundforlund i STJÆRNESTEMPLET PARSTYKKE LUNDFORLUND I 26/6/2017 21:47 0
140,- DKK
danmark afa nr 30 cy DANMARK AFA NR. 30 CY 26/6/2017 21:49 0
550,- DKK
danmark afa 16 a ustemplet linietakket 12 att c a m Danmark AFA 16 A ustemplet linietakket 12½ - att C.A.M. 26/6/2017 22:04 0
8800,- DKK
variandt saet firblokke afa nr 631 32 a afa over 500 kr VARIANDT SÆT FIRBLOKKE AFA NR. 631-32 A AFA OVER 500 KR. 27/6/2017 18:58 0
50,- DKK
juleark ufoldet fra 1978 82 takket 4 side JULEARK UFOLDET FRA 1978/82 TAKKET 4 SIDE 27/6/2017 20:52 0
50,- DKK
danmark afa 50 moerk violet 1996 8 Danmark AFA 50 mørk violet - ( 1996-8) 28/6/2017 11:01 1
55,- DKK
juleark fra danmark 1980 ufoldet takket 4 sider JULEARK FRA DANMARK 1980 UFOLDET TAKKET 4 SIDER 28/6/2017 12:24 0
20,- DKK
postfrisk firblok afa nr 327 POSTFRISK FIRBLOK AFA NR. 327 28/6/2017 20:56 0
150,- DKK
danske bundter over 100 stk DANSKE BUNDTER OVER 100 STK. 28/6/2017 21:06 0
100,- DKK
over 100 danske bundter OVER 100 DANSKE BUNDTER 28/6/2017 21:10 0
100,- DKK
stjernestemplet parstykke afa nr 191 STJERNESTEMPLET PARSTYKKE AFA NR. 191 29/6/2017 21:40 0
45,- DKK
lux stjernestemplet afa nr 106 soeby LUX. STJERNESTEMPLET AFA NR. 106 SØBY 29/6/2017 21:44 0
45,- DKK
variandt i afa nr 1281 farve i den venster side VARIANDT I AFA NR. 1281 FARVE I DEN VENSTER SIDE 29/6/2017 21:44 0
25,- DKK
danmark 2 rbs blaa thiele afa 2b 1852 2791 Danmark 2 RBS blå Thiele AFA 2b 1852 (2791) 30/6/2017 09:04 0
2200,- DKK
dansk bowling forbund juleark 1980 ufoldet DANSK BOWLING FORBUND JULEARK 1980 UFOLDET 30/6/2017 18:19 0
15,- DKK
danmark postfaerge afa 13x variant farveplet i flag 160480 DANMARK postfærge AFA 13X VARIANT farveplet i flag (160480) 30/6/2017 20:58 0
4500,- DKK
juleark fra odder 1986 ufoldet JULEARK FRA ODDER 1986 UFOLDET 30/6/2017 22:28 0
20,- DKK
planche med postfrisk danmark med en del par stykker PLANCHE MED POSTFRISK DANMARK MED EN DEL PAR STYKKER 30/6/2017 22:28 0
25,- DKK
skalatryk fra 1979 ufoldet og utakket SKALATRYK FRA 1979 UFOLDET OG UTAKKET 30/6/2017 22:30 0
45,- DKK
planche med postfrisk danmark en del par stk bege to slags PLANCHE MED POSTFRISK DANMARK EN DEL PAR STK.BEGE TO SLAGS 30/6/2017 22:30 0
25,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1948 med variandter JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1948 MED VARIANDTER 30/6/2017 23:54 0
200,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1955 ufoldet JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1955 UFOLDET 1/7/2017 00:02 0
75,- DKK
koeb 5 nytryk fra 1934 for kun 50 kr KØB 5 NYTRYK FRA 1934 FOR KUN 50 KR. 1/7/2017 09:40 0
50,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 26/6/2017 10:48.