QXL.dkSøg10835 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
6 ark fra dansk roede kors 6 ARK FRA DANSK RØDE KORS 22/2/2018 12:31 0
20,- DKK
danmark afa 15a 16 skilling 12 grovtakket maerket stemplet Danmark AFA 15A -16 skilling 12 ½ grovtakket mærket stemplet 22/2/2018 20:11 0
3200,- DKK
postfrisk helark afa nr 888 postfrisk POSTFRISK HELARK AFA NR. 888 POSTFRISK 23/2/2018 20:30 0
100,- DKK
postfrisk helark afa nr 746 POSTFRISK HELARK AFA NR. 746 23/2/2018 20:32 0
100,- DKK
danmark afa nr 35 flot stemplet med streg i m daanmark DANMARK AFA NR 35 FLOT STEMPLET MED STREG I M DAANMARK 23/2/2018 22:24 0
500,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1945 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1945 23/2/2018 22:58 0
60,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1955 ufoldet JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1955 UFOLDET 23/2/2018 22:58 0
75,- DKK
juleark fra 1999 ufoldet JULEARK FRA 1999 UFOLDET 24/2/2018 20:10 0
25,- DKK
juleark fra odder 1977 ufoldet utakket JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET UTAKKET 24/2/2018 21:02 0
30,- DKK
juleark oikoumene se jeg goer alting nyt JULEARK OIKOUMENE SE,JEG GØR ALTING NYT 24/2/2018 21:56 0
25,- DKK
kasse paa over 600 gram afvasket maerker fra danmark KASSE PÅ OVER 600 GRAM AFVASKET MÆRKER FRA DANMARK 25/2/2018 16:39 3
130,- DKK
danmark samling i safe fortryk album 1854 1988 m provisorie Danmark Samling i SAFE Fortryk Album 1854-1988 m/Provisorie 25/2/2018 18:17 0
500,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1968 70 71 og 80 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1968-70-71 OG 80 UFOLDET 25/2/2018 20:45 0
25,- DKK
nytryk juleark fra 1945 stemplet nordfrimex 85 NYTRYK JULEARK FRA 1945 STEMPLET NORDFRIMEX 85 25/2/2018 21:02 0
32,- DKK
dk samling afa 32 195 komplet i hoved nr et par a nr 23 Dk samling afa 32-195 komplet i hoved nr. + et par a nr. (23 Se tekst. Foto af alt. 25/2/2018 21:19 50
450,- DKK
juleark fra sydslesvig 1957 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1957 25/2/2018 22:24 0
35,- DKK
juleark fra aalborg 1988 ufoldet JULEARK FRA AALBORG 1988 UFOLDET 26/2/2018 12:06 0
30,- DKK
helark en ny virksomhed ufoldet HELARK EN NY VIRKSOMHED UFOLDET 26/2/2018 21:34 0
25,- DKK
danmark reklamemaerke afa 22 stemplet q 111 Danmark Reklamemærke AFA 22 stemplet - ( Q-111) 27/2/2018 15:33 0
1300,- DKK
kasse med danske bundter der er 230 billedmaerker KASSE MED DANSKE BUNDTER DER ER 230 BILLEDMÆRKER 27/2/2018 15:41 11
360,- DKK
paent stemplet hoeng toelloese jernbane maerke PÆNT STEMPLET HØNG-TØLLØSE-JERNBANE MÆRKE 27/2/2018 17:35 0
25,- DKK
postfriske arkrester fra danmark POSTFRISKE ARKRESTER FRA DANMARK 27/2/2018 17:38 0
30,- DKK
god planche aelder danmark stemplet GOD PLANCHE ÆLDER DANMARK STEMPLET 27/2/2018 17:40 0
120,- DKK
skalatryk fra 1979 ufoldet og utakket SKALATRYK FRA 1979 UFOLDET OG UTAKKET 27/2/2018 20:46 0
55,- DKK
6 juleark fra odder 1977 78 80 81 82 og 1986 ufoldet 6 JULEARK FRA ODDER 1977-78-80-81-82 OG 1986 UFOLDET 27/2/2018 22:00 0
55,- DKK
3 juleark fra sydslesvig 1989 91 og 92 ufoldet 3 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1989-91 OG 92 UFOLDET 27/2/2018 23:46 0
45,- DKK
juleark fra 1951 utakket ufoldet JULEARK FRA 1951 UTAKKET UFOLDET 28/2/2018 16:46 0
125,- DKK
juleark fra 1950 u takket ufoldet JULEARK FRA 1950 U-TAKKET UFOLDET 28/2/2018 17:00 0
200,- DKK
juleark fra 1977 JULEARK FRA 1977 28/2/2018 20:30 0
25,- DKK
juleark fra 1986 med sinatur ufoldet JULEARK FRA 1986 MED SINATUR UFOLDET 28/2/2018 20:50 0
50,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 22/2/2018 04:13.