QXL.dkSøg14 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(14)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 23/1/2019 14:26 0
300,- DKK
sort lyngby vase 20 cm Sort Lyngby vase, 20 cm. 23/1/2019 21:32 0
500,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 24/1/2019 13:58 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 24/1/2019 14:04 0
299,- DKK
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 24/1/2019 20:50 0
400,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 24/1/2019 20:58 0
600,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 25/1/2019 18:50 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 25/1/2019 18:50 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 25/1/2019 18:50 0
70,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 26/1/2019 21:32 0
200,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 28/1/2019 21:14
220,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 31/1/2019 17:56 0
100,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 3/2/2019 00:50 0
100,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 4/2/2019 09:19 0
100,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

1 |
Opdateret: 23/1/2019 05:15.