QXL.dkSøg6 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(6)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 13/7/2020 20:45 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 13/7/2020 20:45 0
70,- DKK
dan ild tangent DAN-ILD. TANGENT. 14/7/2020 15:24 0
50,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 20/7/2020 13:19 0
100,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 20/7/2020 17:15 0
100,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 25/7/2020 10:34 0
200,- DKK

Viser: 1-6  af  6  linjer

1 |
Opdateret: 11/7/2020 16:40.