QXL.dkSøg14 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(14)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 22/7/2018 12:27 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 22/7/2018 12:27 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 22/7/2018 12:27 0
70,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 22/7/2018 19:37 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 22/7/2018 20:23 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 22/7/2018 21:48 0
300,- DKK
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 23/7/2018 09:16 0
260,- DKK
380,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 23/7/2018 18:04 0
145,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 26/7/2018 22:06 0
200,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 27/7/2018 13:46 0
50,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 28/7/2018 11:23 0
100,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 29/7/2018 07:56 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 30/7/2018 20:48
220,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv 10 cm Lyngby Vase med blomstermotiv 10 cm. 3/8/2018 08:38 0
300,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

1 |
Opdateret: 20/7/2018 20:37.